Yakıt Kaç Para

Opet te toplam 40 TL Opet Puan!

Yapı Kredi World'e özel Yapı Kredi Cüzdan veya SMS katılımıyla Opet İstasyonları'ndan 7 Mayıs - 15 Haziran 2018 tarihleri arasında 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 30 TL Opet puan. Üstelik, 4 işlemden en az 1 tanesi Yapı Kredi Pay - Araçta Ödeme ile gerçekleştirildiğinde 30 TL’ye ek 10 TL, toplam 40 TL Opet Puan!

Kredi Kartı Başvurusu

Kampanya Koşulları

Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından 7 Mayıs - 15 Haziran 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel kredi kartı, bireysel banka kartı ve ticari kredi kartı ile farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 30 TL Opet Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az 1 tanesi Opet istasyonlarında Araçta Ödeme ile gerçekleştirildiği durumda 30 TL’ye ek 10 TL, toplam 40 TL Opet Puan hediye edilecektir. Araçta Ödeme ile kazanılacak ek 10 TL Opet Puan yalnızca  bireysel kredi kartı veya bireysel banka kartı için geçerli olup, ticari kredi kartı için geçerli değildir. İşlemler hangi kanaldan yapılmış olursa olsun SMS  ya da Yapı Kredi Cüzdan ilekampanyaya katılmak gerekmektedir. Kampanyaya bu iki alternatiften herhangi birinden katılım yapmayan müşteri 4 adet işlemini tamamlasa bile Opet Puan kazanamayacaktır. Katılım detayları aşağıda belirtilmiştir.

Araçta Ödeme’nin nasıl yapılacağı kampanya dipnotu sonunda anlatılmaktadır.

Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve toplamda en fazla 40 TL Opet Puan kazanabilir. Araçta Ödeme ile yapılacak işlemlerden ek 10 TL Opet Puan kazanabilmek için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsünde yer alan Yapı Kredi Pay – Araçta Ödeme’ye girerek ya da JET işlemler menüsnden ödemenin yapılması gerekmektedir.

Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi ticari kredi kart sahiplerinin kampanya katılımı için OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.  Kazanılan Opet  Puan’lar World Üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında harcanabilecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ndeki, Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Opet veya Sunpet  marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi ticari kredi kartlarına Opet Puan’lar 21 Haziran 2018 tarihinde yüklenecektir. Opet Puan’ların son kullanım tarihi  02 Temmuz 2018 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 03 Temmuz 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Araçta Ödeme yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve banka kartları ile Opet istasyonlarından yapılabilir. Araçta Ödeme ile kazanılacak ek 10 TL Opet Puan 21 Haziran 2018 tarihinde yüklenecektir. Ek 10 TL Opet Puan’ların son kullanım tarihi 02 Temmuz 2018 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 03 Temmuz 2018 Tarihinde geri alınacaktır.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS veya Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmış ve ödemelerini fiziki kartları ile fiziki POS üzerinden yapmış ise en fazla 30 TL Opet Puan; SMS veya Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmış ve 4 adet işlemden en az birini Araçta Ödeme ile yapmış ise, 30 TLye ek 10 TL, toplam 40 TL Opet Puan kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Ticari TLcard dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

World Business kartlar yalnızca SMS ile kampanyaya katılabilecek olup, firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 30 TL Opet Puan yansıtılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için: www.yapikredi.com.tr , www.opet.com.tr, www.worldcard.com.tr, www.tlcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Araçta Ödeme yalnızca Opet istasyonlarında kullanılabilir. Sunpetlerde kullanılamaz.

Araçta Ödeme Nasıl Yapılır?

Plakanızı Kaydedin

• Yapı Kredi Mobil’deki Kartlarım menüsünde bulunan “Yapı Kredi Pay” altındaki Araçta Ödeme menüsünden aracınızın plakasını kaydedin. Bu işlemi bir kez yapmanız yeterli.

 

Araçtan İnmeden Akaryakıtınızı Ödeyin

• Akaryakıt dolumu başlamadan önce Yapı Kredi Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin.

• Dolum başladığında ve bittiğinde cep telefonunuza bildirim gönderilecek, bildirimi almak için izin verdiğinize emin olun.

• Bildirime tıklayarak veya Kartlarım menüsünde yer alan Yapı Kredi Pay - Araçta Ödeme’ye girerek veya Jet İşlemler menüsünden ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

• Ödemeyi tamamlamak için ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçerek, işleme onay vermeniz yeterlidir.